Jste zde: Domácí stránka |
naryby.cz > Kronika > Rybářské závody > Rybářské závody 2001 - fotogalerie

Rybářské závody 2001 - fotogalerie

Startovní čísla pro 1. a 2. kolo závodů - celkem 160 startovních míst.Startovní čísla pro 1. a 2. kolo závodů - celkem 160 startovních míst. Soutěž byla již tradičně zahájena a ukončena výstřelem z brokovnice p. Františkem Takáčem ze Staňkova.Soutěž byla již tradičně zahájena a ukončena výstřelem z brokovnice p. Františkem Takáčem ze Staňkova. Jeden z pořadatelů p. Ivan Varhaník s vítězem závodů p. Janků (vpravo).Jeden z pořadatelů p. Ivan Varhaník s vítězem závodů p. Janků (vpravo). 2. místo - největší ulovená ryba (kapr 50 cm) - p. Jiří Koller právě zdolává svého čtvrtého kapra.2. místo - největší ulovená ryba (kapr 50 cm) - p. Jiří Koller právě zdolává svého čtvrtého kapra. 3. místo - druhý nejvyšší počet bodů - p. Miloslav Žák st. Jeho ztráta na vítěze byla pouhých 45 bodů.3. místo - druhý nejvyšší počet bodů - p. Miloslav Žák st. Jeho ztráta na vítěze byla pouhých 45 bodů. 8. v pořadí - p. Gerhard Poik z Rakouska. Závodů se zůčastnilo celkem 6 cizích státních příslušníků.8. v pořadí - p. Gerhard Poik z Rakouska. Závodů se zůčastnilo celkem 6 cizích státních příslušníků. Jeden z pořadatelů p. Jan Trázník (vpravo) s rozhodčím při měření úlovků.Jeden z pořadatelů p. Jan Trázník (vpravo) s rozhodčím při měření úlovků. Zákoutí rybníku Hejtman v místě zvaném "Na Kamenech". V popředí p. Miloslav Žák st.Zákoutí rybníku Hejtman v místě zvaném "Na Kamenech". V popředí p. Miloslav Žák st. Napjaté čekání na vyhlášení výsledků. O vítězi rozhodlo až několikeré přepočítání bodů.Napjaté čekání na vyhlášení výsledků. O vítězi rozhodlo až několikeré přepočítání bodů. Již dopolední kolo soutěže potvrdilo očekávání o vyrovnaném průběhu závodů.Již dopolední kolo soutěže potvrdilo očekávání o vyrovnaném průběhu závodů. Losování 2. místa. Dva závodníci dosáhli stejné míry (50 cm) a o pořadí musel rozhodnou los - tím šťastnějším byl p. Jiří Koller.Losování 2. místa. Dva závodníci dosáhli stejné míry (50 cm) a o pořadí musel rozhodnou los - tím šťastnějším byl p. Jiří Koller. Oproti minulému ročníku bylo tentokrát povoleno vnadění bílými červy, čehož plavačkáři dokonale využili.Oproti minulému ročníku bylo tentokrát povoleno vnadění bílými červy, čehož plavačkáři dokonale využili. Jeden z maskotů závodů, pes Jasík, který si hraje na bígla...Jeden z maskotů závodů, pes Jasík, který si hraje na bígla... ...a druhý z maskotů, pes Eda, který bíglem doopravdy je....a druhý z maskotů, pes Eda, který bíglem doopravdy je.

•   Dětské vozíky
•   Dětské sedačky (pouze se zapůjčeným kolem)

Doporučujeme

Pro vášnivé rybáře doporučujeme rybník Nový Kanclíř. Nachází se naí asi 15 km od Třeboně, poblíž Chlumu u Třeboně. Je obklopen rozsáhlým komplexem lesů. Díky jeho průběžnému zarybňování kapitálními rybami (kapr, štika, sumec) se stal velice atraktivním a vyhledávaným místem všech náruživých rybářů.